Cadre didactice

 

AN ȘCOLAR  2015 – 2016

ÎNVĂŢĂMÂNT PROFESIONAL:

  • SOLOMON STELIAN – maistru in tehnici poligrafice
  • LUCHIAN CRISTINA – profesor cultură de specialitate –  tehnici poligrafice
  • POP MONA LUIZA – profesor educație specială – matematică, chimie, fizică
  • BERDEI ANCA ROXANA – profesor psihodiagnoza
  • GÎRNICEANU CRISTINA – profesor limba si literatura română
  • RÎMNICEANU IOANA – profesor limba engleză
  • BURDUȘEL MARIA – profesor biologie
  • BELDIANU CAMELIA – profesor istorie
  • BADEA EMILIA – profesor geografie
  • CIUFU ŞTEFAN – profesor religie
  • TÎRLUI ILEANA – profesor psihopedagogie specială
  • CRISTACHE DANIELA- profesor educație fizică

   ÎNVĂŢĂMÂNT GIMNAZIAL:

  • BORCEA VALENTINA – profesor psihopedagogie
  • DUMITRESCU DANIELA – profesor psihopedagogie
  • POPA MARIA ROXANA – profesor psihopedagogie
  • VANGHELIE LOREDANA MIHAELA -profesor psihopedagogie
  • GÎRNICEANU CRISTINA – profesor limba română
  • RÎMNICEANU IOANA – profesor limba engleză
  • POP MONA LUIZA – profesor educație specială – matematică, chimie, fizică
  • STOICA FLORICA – profesor educație specială – matematică, chimie, fizică
  • BURDUȘEL MARIA – profesor biologie
  • CIUFU ŞTEFAN – profesor religie
  • BELDIANU CAMELIA – profesor istorie
  • POPA AURELIA – profesor psihopedagogie specială  – educație tehnologică
  • DICHISEANU DOINA – profesor educație plastică și arte
  • CRISTACHE DANIELA- profesor educație fizică
  • MOGÎLDEA CLAUDIA – profesor kinetoterapie
  • ALUNGULESEI OANA – profesor educator
  • PETRE FLORINA – profesor educator
  • CARADAICĂ IOANA – profesor educator
  • SĂRBUSTEANU ROXANA ANDREEA – profesor educator
  • VASILĂŢEANU ALEXANDRA – învățător educator
  • NĂMOLOVAN GEORGETA – profesor educator
  • GĂLEȚEANU NUȚI – profesor educator
  • PETRASI FLORIN – profesor educator

ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR:

  • TÎRLUI ILEANA – profesor psihopedagogie specială
  • BERDEI ANCA ROXANA – profesor psihopedagogie specială
  • ROTARU ANCA-CECILIA – profesor psihopedagogie specială
  • SUFIDEANU IULIANA -profesor psihopedagogie specială
  • DUNAC MARILENA – profesor psihopedagogie specială
  • DUMITRESCU DANIELA – profesor psihopedagogie
  • BORCEA VALENTINA – profesor psihopedagogie
  • CRISTACHE DANIELA- profesor educație fizică
  • MOGÎLDEA CLAUDIA – profesor kinetoterapie
  • SIRBU GEORGIANA – învățător educator
  • UNGUREANU SORINA – învățător educator
  • COROIAN MIRABELA -învățător educator
  • CIMPOESU ELENA – învățător educator
  • CRISTEA ELENA – învățător educator

AN ȘCOLAR  2014 – 2015

I. PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ

  • DUNAC MARILENA – profesor psihopedagogie specială
  • BERDEI ANCA ROXANA – profesor psihopedagogie specială
  • ISPAS GABRIELA – profesor psihopedagogie specială
  • SUFIDEANU IULIANA -profesor psihopedagogie specială
  • TÎRLUI ILEANA – profesor psihopedagogie specială

 

II. PSIHOPEDAGOGIE

  • BORCEA VALENTINA – profesor psihopedagogie
  • DUMITRESCU DANIELA – profesor psihopedagogie
  • POPA MARIA ROXANA – profesor psihopedagogie
  • VANGHELIE LOREDANA MIHAELA -profesor psihopedagogie

III. LIMBA ȘI COMUNICARE

  • GÎRNICEANU CRISTINA – profesor limba română
  • RÎMNICEANU IOANA – profesor limba engleză

 

IV. MATEMATICĂ ȘI ȘTIINȚE

  • POP MONA LUIZA – profesor educație specială – matematică, chimie, fizică
  • STOICA FLORICA – profesor educație specială – matematică, chimie, fizică
  • BURDUȘEL MARIA – profesor biologie

 

V. OM ȘI SOCIETATE

  • CIUFU ŞTEFAN – profesor religie
  • BELDIANU CAMELIA – profesor istorie

 

VI. ARTE ȘI TEHNOLOGII

  • POPA AURELIA – profesor psihopedagogie specială  – educație tehnologică
  • DICHISEANU DOINA – profesor educație plastică și arte

 

VII. EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT

  • CRISTACHE DANIELA- profesor educație fizică

 

VIII. KINETOTERAPIE

  • MOGÎLDEA CLAUDIA – profesor kinetoterapie

 

IX. TERAPIE EDUCAȚIONALĂ COMPLEXĂ ȘI INTEGRATĂ

  • NĂMOLOVAN GEORGETA – profesor educator
  • CARADAICĂ IOANA – profesor educator
  • COROIAN MIRABELA -învățător educator
  • GĂLEȚEANU NUȚI – profesor educator
  • ILIE ROXANA ANDREEA – profesor educator
  • PETRASI FLORIN – profesor educator
  • PETRE FLORINA – profesor educator
  • ALUNGULESEI OANA – profesor educator
  • CIMPOESU ELENA – învățător educator
  • UNGUREANU SORINA – învățător educator
  • CRISTEA ELENA – învățător educator
  • SIRBU GEORGIANA – învățător educator
  • VASILĂŢEANU ALEXANDRA – învățător educator

AN ȘCOLAR  2013 – 2014

I. PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ

  • AIORDĂCHIOEI IULIANA – profesor psihopedagogie specială – titular
  • BERDEI ANCA ROXANA – profesor psihopedagogie specială – titular
  • ISPAS GABRIELA – profesor psihopedagogie specială – titular
  • SUFIDEANU IULIANA -profesor psihopedagogie specială – titular
  • TÎRLUI ILEANA – profesor psihopedagogie specială – titular

 

II. PSIHOPEDAGOGIE

  • ALUNGULESEI OANA – profesor psihopedagogie – suplinitor
  • BORCEA VALENTINA – profesor psihopedagogie  – titular
  • DUMITRESCU DANIELA – profesor psihopedagogie  – titular
  • POPA MARIA ROXANA – profesor psihopedagogie  – titular
  • VANGHELIE LOREDANA MIHAELA -profesor psihopedagogie  – titular
  • MARTIS CONSTANTA – profesor psihopedagogie


III. LIMBA ȘI COMUNICARE

  • GÎRNICEANU CRISTINA – profesor limba română – titular
  • RÎMNICEANU IOANA – profesor limba engleză

 

IV. MATEMATICĂ ȘI ȘTIINȚE

  • POP MONA LUIZA – profesor educație specială – matematică, chimie, fizică – titular
  • STOICA FLORICA – profesor educație specială – matematică, chimie, fizică – titular
  • BURDUȘEL … – profesor biologie – suplinitor

 

V. OM ȘI SOCIETATE

  • COSTACHE COSMIN CLAUDIU – profesor religie – titular
  • VASILEȚEANU ALEXANDRA –
  • BELDIANU CAMELIA – profesor istorie – suplinitor

 

VI. ARTE ȘI TEHNOLOGII

  • POPA AURELIA – profesor psihopedagogie specială  – educație tehnologică – titular
  • DICHISEANU DOINA – profesor educație plastică și arte

 

VII. EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT

  • CRISTACHE DANIELA- profesor educație fizică – titular

 

VIII. KINETOTERAPIE

  • MOGÎLDEA CLAUDIA – profesor kinetoterapie – titular

 

IX. TERAPIE EDUCAȚIONALĂ COMPLEXĂ ȘI INTEGRATĂ

  • BADEA EMILIA VERONA – profesor educator – titular
  • CARADAICĂ IOANA – profesor educator – suplinitor
  • DUNAC MARILENA -învățător educator – titular
  • GĂLEȚEANU NUȚI – profesor educator – titular
  • ILIE ROXANA ANDREEA – profesor educator – titular
  • PETRASI FLORIN – profesor educator – suplinitor
  • PETRE FLORINA – profesor educator – suplinitor
  • RĂDULESCU CARMEN – profesor educator – titular
  • TATOMIR COSTIN – învățător educator – suplinitor
  • CUCERZAN IULIANA – învățător educator – suplinitor
  • UNGUREANU SORINA – învățător educator – suplinitor
  • CRISTEA ELENA – învățător educator – suplinitor

AN ȘCOLAR 2012 – 2013

I. PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ

  • AIORDĂCHIOEI IULIANA – profesor psihopedagogie specială – titular
  • BERDEI ANCA ROXANA – profesor psihopedagogie specială – titular
  • ISPAS GABRIELA – profesor psihopedagogie specială – titular
  • SUFIDEANU IULIANA -profesor psihopedagogie specială – titular
  • TÎRLUI ILEANA – profesor psihopedagogie specială – titular

 

II. PSIHOPEDAGOGIE

  • ALUNGULESEI OANA – profesor psihopedagogie – suplinitor
  • BORCEA VALENTINA – profesor psihopedagogie  – titular
  • DUMITRESCU DANIELA – profesor psihopedagogie  – titular
  • POPA MARIA ROXANA – profesor psihopedagogie  – titular
  • VANGHELIE LOREDANA MIHAELA -profesor psihopedagogie  – titular
  • MARTIS CONSTANTA – profesor psihopedagogie

componenta. comisiei profesorilor V – VIII – 2012-2013

III. LIMBA ȘI COMUNICARE

  • GÎRNICEANU CRISTINA – profesor limba română – titular
  • RÎMNICEANU IOANA – profesor limba engleză

 

IV. MATEMATICĂ ȘI ȘTIINȚE

  • POP MONA LUIZA – profesor educație specială – matematică, chimie, fizică – titular
  • STOICA FLORICA – profesor educație specială – matematică, chimie, fizică – titular

 

V. OM ȘI SOCIETATE

  • COSTACHE COSMIN CLAUDIU – profesor religie – titular
  • BELDIANU CAMELIA – profesor istorie – suplinitor

 

VI. ARTE ȘI TEHNOLOGII

  • POPA AURELIA – profesor psihopedagogie specială  – educație tehnologică – titular
  • DICHISEANU DOINA – profesor educație plastică și arte

 

VII. EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT

  • CRISTACHE DANIELA- profesor educație fizică – titular

 

VIII. KINETOTERAPIE

  • MOGÎLDEA CLAUDIA – profesor kinetoterapie – titular

 

IX. TERAPIE EDUCAȚIONALĂ COMPLEXĂ ȘI INTEGRATĂ

  • BADEA EMILIA VERONA – profesor educator – titular
  • CARADAICĂ IOANA – profesor educator – suplinitor
  • DOMȘA MĂDĂLINA ELLEN – învățător educator – titular
  • DUNAC MARILENA -învățător educator – titular
  • FILIP DANIELA – învățător educator – titular
  • GĂLEȚEANU NUȚI – profesor educator – titular
  • GEORGESCU MARIANA – învățător educator – titular
  • ILIE ROXANA ANDREEA – profesor educator – titular
  • NICOLESCU FLORIN – profesor educator – titular
  • PETRASI FLORIN – profesor educator – suplinitor
  • PETRE FLORINA – profesor educator – suplinitor
  • RĂDULESCU CARMEN – profesor educator – titular
  • STANCU DOINA – învățător educator – titular